vesti24.mk

Tag : изет меџити

ВЕСТИ

Изет Меџити нов претседател на огранокот на ДУИ во Чаир

admin
Изет Меџити е новиот претседател на огранокот на ДУИ во Чаир. Меџити, кој беше единствениот кандидат номиниран за претседател на овој огранок, доби едногласна поддршка...