vesti24.mk

Tag : излегол од крилото

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Не можел повеќе да издржи во авионот, па излегол преку крилото

Ferad Aruc
Еден патник на летот на Рајанер од Лондон до Малага го изгубил трпението откако авионот слетал и стоел на пистата половина час, а патниците не...