vesti24.mk

Tag : измами

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Заев и Вице директни учесници во изборна корупција, поткуп, закани, уцени и притисоци

admin
Зоран Заев со посебни истражни мерки и во 2014 година е снимен како врши кривично дело. Постојат разговори во Јавното обвинителство во кои Зоран и...