vesti24.mk

Tag : измамници

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Измамниците се раѓаат во овие три знаци

admin
Близнаци: Измамуваат од чиста здодевност Близнаците не сакаат рутина, а ако во врската почувствуваат дека се приближуваат до таа категорија, без проблем ќе побараат нешто...