vesti24.mk

Tag : измамничка

ВЕСТИ

Коалиција Алијанса за Албанците и Алтернатива: Оваа влада е измамничка и нелегитимна

admin
Денес, кога јавноста беше известена дека е постигнат договор за ко-владеење помеѓу СДСМ и ДУИ, коалицијата Алијанса за Албанците и Алтернатива изјавува дека станува збор...