vesti24.mk

Tag : изменување

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Форд воведе додаток што многу патници би сакале да го имаат во автомобилите (ВИДЕО)

admin
За нас во Европа, овој додаток не е нов, првата генерација на Twingo веќе го имаше, како и некои други автомобили. Како и да е,...