vesti24.mk

Tag : измет

ЗАБАВА

По расправијата ги соблече пантолоните и клекна- а она што следуваше потоа ќе го паметите целиот живот (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи овие денови кружи видео снимка на која се гледа како една жена се кара со продавачот во еден ресторан, а потоа следуваше...