vesti24.mk

Tag : изневерување

ЗАБАВА

СОПРУГОТ ИМАЛ ТРИ ЉУБОВНИЦИ А ТАА МУ ПРОСТИЛА : „Не ми беше лесно да простам, ама тоа е најдобрата одлука што сум ја донела“

admin
Иако на почетокот сè изгледало како бајка, работите се искомплицирале … Имено, таа се вљубила уште на првиот состанок. Работите се одвивале брзо, а тоа...
ЗАБАВА

Сакаше да дознае дали нејзиното момче ја изневерува, па се увери во тоа- овој трик им го препорача на сите девојки (ВИДЕО)

admin
Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот партнер и изневерува....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овие три хороскопски знаци најчесто изневеруваат, а еве и зошто

admin
Близнаци, припадниците овој хороскопски знак изневеруваат од здодевност. Близнаците не сакаат рутина, а ако во врската почувствуваат дека влегуваат во рутина, без проблем ќе побараат...
ЗАБАВА

Го изневерила свршеникот во тоалет на својата моминска вечер- по 10 години тој ја дознал вистината на пеколен начин!

admin
Еванџелина Грејс од Америка по десет години чуваната тајна реши да ја сподели со целиот свет. Таа како што раскажува навистина го сакала својот сега...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ако партнерот ви го постави ова прашање, голема е веројатноста дека ве изневерува

admin
Кога сте во врска, последната работа што сакате да ви се случи е да дознаете дека личноста што ја сакате ве изневерила. Но, неверството е...
ЗАБАВА

Колега му се жалел дека девојка му се здебелила, не се средува и не работи: „Појдов кај нив дома, па имав што да видам!“

admin
Маж со сите го споделил она што му го раскажал колега за својата девојка, која на крајот и самиот ја видел. Имено, колегата зборувал дека...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Истражувањето покажува – еве со какви жени мажите најчесто ги изневеруваат своите сопруги

admin
Сознанието дека вашиот партнер ви бил неверен е нешто со кое што никој не сака да се соочи. Но, доколку во таква ситуација нешто може...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Мажите родени во овие два хороскопски знаци немаат срам – ќе ве изневерат и со најдобрата другарка

admin
Не се сите способни за неверство, но од овие два хороскопски знаци ќе го доживеете неочекуваното. Овен Подготвен е да ви зададе удар токму тогаш...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Рибите најопасни во зодијакот: Со овие 3 хороскопски знаци мажите најчесто ги изневеруваат своите партнери

admin
Знаете кога за некои жени ќе кажат дека се фатални. Тие секогаш се самоуверени, немаат табуа, а не се нималку конзервативни. И не е ни...
ЗАБАВА

Девојката го тестира момчето дали е верно- ако мислите дека ќе заврши со манекенката која таа му ја испрати се лажете, пострашно е! (ВИДЕО)

admin
Кога оваа девојка открила дека нејзиното момче пребарува свршенички прстени на интернет веднаш се подготвила за најромантичниот период кој требало да следува. Но, сакала да...