vesti24.mk

Tag : изненадување

ЗАБАВА

Девојче чекало на суд за да биде посвоено, а кога некој ја отвори вратата следуваше изненадување кое долго ќе го памети (ВИДЕО)

admin
Девојче по име Даниел било згрижено во хранителско семејство. Сега, на своја 5-годишна возраст, го дочекала моментот на посвојување, кога ќе добие ново семејство. Овој...
ЗАБАВА

Пешачела по 22 километри за да дојде на работа, еден ден доби изненадување кое ќе го помни цел живот (ВИДЕО)

admin
Младата келнерка Адријана Едвардс од Тексас добила неочекуван подарок. Пред неколку денови споменала пред гостите дека штеди пари за да купи автомобил, бидејќи морала да...
ЗАБАВА

Самохрана мајка послужила богата старица, а потоа следуваше изненадување поради кое искрено се расплака (ВИДЕО)

admin
Радио станицата KDEC FM 100.5 неочекувано се појавила во Мек Доналдс во Америка каде што ги интервјуирале вработените. Радио водителот исто така прашал една од...
ЗАБАВА

Ученици дознале дека професорот спие во училиште бидејќи нема пари, па решиле да го изненадат (ВИДЕО)

admin
Бруно Рафаел Паива, професор од Бразил, се соочил со големи финансиски проблеми. Тоа го дознале и неговите ученици. Тие откриле дека нивниот професор не добил...
ЗАБАВА

За роденден го доби овој прескап букет: Ќе се шокирате кога ќе видите што има наместо цвеќе и зошто може да добие пеколна казна (ФОТО)

admin
Маж во Кина на својата девојка за роденден и подарил букет направен од банкноти во вредност од 320 илјади јуани, односно 52.300 долари. Како што...
ЗАБАВА

(ФОТО) Сопругата на Жељко Јоксимовиќ доби уплав! И секако, тој е виновен

Ivana
Јелена Јоксимовиќ, атрактивната телевизиска водителка и сопруга на популарниот српски пејач Жељко Јоксимовиќ утринава доби уплав и тоа во живот на телевизија. Додека таа си...
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Го замолил пријателот да му ја чува куќата – Кога се вратил, не можел да си поверува што се случило!

Ferad Aruc
Началникот Џансито Бернардо, воен ветеран кој заминал во пензија по 21 година поминати во маринците, го замолил Џереми Еперсон да му ја чува куќата во...
ЗАБАВА

Мислела дека нејзиниот сопруг се тушира, но кога ја отворила вратата следело вистинско ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Ferad Aruc
Ова видео е вирално, стана вистински хит на Интернет и има гледаност од над 5 милиони прегледи. Искуството што го имала оваа жена со нејзиното...