vesti24.mk

Tag : израмни

ЗАБАВА

Фитнес експерт тврди: Стомакот може да се израмни без вежбање

admin
Рамен стомак без вежбање? За многумина звучи како сон, но можно е, вели австралискиот фитнес-експерт Сем Вуд, кој тврди дека диетата и начинот на живот...