vesti24.mk

Tag : Илиас Загориос

СВЕТ

Лажна информација ја потресе Грција: Колера во акушерска болница во Атина

admin
Атински обвинител наредил да се поведе истрага за да се утврди дали некој треба да биде обвинет за ширење на лажни информации по тврдењата на...