vesti24.mk

Tag : Илми Селами

ВЕСТИ

Селами: Секој обид за манипулација со пописот е кривично дело казниво со затвор

admin
Заменик директорот на Државниот завод за статистика, Илми Селами, поканет во вечерашното издание на емисијата „200“, изјави дека секој обид за манипулација со пописот е...