vesti24.mk

Tag : илузии

ЗАБАВА

Вакво нешто никогаш немате видено: Тоа што го прави оваа девојка со шминка, ќе ве остави без зборови

admin
Романиа Џејд Тулок е деветнаесетгодишна шминкерка, која својата љубов кон шминкањето ја искомбинирала со уметноста и создава вистински оптички илузии. На нејзиниот Инстаграм профил можете...