vesti24.mk

Tag : имот

ЗАБАВА

Најбогатиот човек на планетата живее тука: Ѕирнете во имотот вреден 195 милиони долари! (ВИДЕО)

admin
Неверојатниот имот со куќа што ја изградил поранешниот сопственик на „Ворнер Брадрс“, а која пред неколку месеца наводно ја купил најбогатиот човек на планетата, Џеф...