vesti24.mk

Tag : импланти

ЗАБАВА

(ФОТО)Кога имплантите во задникот ќе станат зависност

Ferad Aruc
Откако ја призна романсата со 18-годишен рапер, Блек Чајна се појави на плажа на Малибу во мрежести бикини. 29-годишната ријалити ѕвезда изгледа како да е...