vesti24.mk

Tag : инвертоти

ВЕСТИ

Колариќ: СДСМ предизборно врши поткуп со инвертори, откако зимата речиси помина, а граѓаните си обезбедија греење

admin
Откако зимата речиси помина, а домаќинствата си обезбедија начин на греење во септември, му текна на Социјал Демократскиот Сојуз на дрзок и безидеен начин да...