vesti24.mk

Tag : инвестиции

ВЕСТИ

Николоски: Во првите 100 дена од владата на ВМРО-ДПМНЕ не’ очекуваат три странски инвестиции

admin
Александар Николоски, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4, во вечерашното интервју за Македонската телевизија, нагласи дека разликата помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и...