vesti24.mk

Tag : индиска ѕвезда

ЗАБАВА

Која е девојката која после самоубиството, на Тик Ток ја заследија уште 1.000.000 луѓе ?

admin
Индиската ѕвезда на Тик Ток, Сија Какар (16), на 24 јуни оваа година изврши самоубиство, а после нејзината смрт бројот на следбеници на таа друштвена...