vesti24.mk

Tag : индиски богаташ

ЗАБАВА

ВИДЕО: Син на индиски богаташ добил подарок БМВ, а сакал Јагуар – разочаран го фрли во река

admin
Неименуван Индиец бил толку разочаран од автомобилот што го добил како роденденски подарок од неговиот татко, што решил да направи радикален потег. Младиот човек од...