vesti24.mk

Tag : индсајдер

ВЕСТИ ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА

ПРИСТИГНА СНЕГОТ: Во оваа туристичка дестинација во Македонија утрово вистинска зимска идила (ФОТО)

admin
Времето денес изутрина е студено и ветровито. Преку денот ќе биде облачно и ќе дува засилен северен ветер најизразен долж Повардарието и на поголемите височини....