vesti24.mk

Tag : иницијатива

ЗАБАВА

Старата љубов не се заборава: Психолозите советуваат како да го вратите бившиот

admin
Ако после неколки раскинувања не успеавте да го преболите бившиот, можеби би требало да поработите на овие работи. Ако мислите дека е вреден за борба...
МАКЕДОНИЈА

360˚ Иницијатива – матичниот број да се смени со нов идентификациски број за граѓаните (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Дали единствениот матичен број на граѓанинот и начинот на кој се генерира е застарен систем кој е подложен на злоупотреби и не може да одговори...
ЗАБАВА

Презеде иницијатива и ја намачка девојката со крем за сончање: Кога девојката се сврте, човекот остана во шок

Ferad Aruc
Жените со помош на својот неодолив шарм можат да го наведат речиси секој маж да направи некој глупав потег, а најтажното во тие ситуации е...