vesti24.mk

Tag : инсаграм

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Падна Инстаграм- никој не знае што се случува, а корисниците ширум светот во паника

admin
Познатата социјална мрежа Инстаграм утрово престана да работи, па корисниците не можат да се вклучат на своите профили, ниту да гледаат фотографии. Инстаграм веќе еднен...