vesti24.mk

Tag : инсект

ЖИВОТ

Соња преживеала пекол: Ја каснал инсект, па останала без раце и нозе

admin
Соња Кујас, 43-годишна жена од Германија, морала на итна ампутација на ногата и рацете по каснување од инсект додека фрлала ѓубре. -„Веднаш забележав оток. Болеше...