vesti24.mk

Tag : инспектор

ВЕСТИ

Нелегален превозник нападнал инспектор на граничниот премин Делчево

admin
Инспектор нападнат од страна на див превозник на граничниот премин Делчево. Нападот е пријавен во делчевската полиција, од каде го потврдија случајот. -На граничен премин...
ВЕСТИ

Инспекторот Илиевски за expres.mk: Попусто се закануваат, не се повлекувам, законот е над се

admin
Инспекторот Ѓорѓи Илиевски кој беше суспендиран од образовните власти откако откри незаконитости на Тетовскиот Универзитет од кои бенефиции имале високи државни претставници вели дека не...