vesti24.mk

Tag : инстаграм хит

ЗАБАВА

ИНСТАГРАМ ХИТ: Младоженецот ја шокираше невестата и гостите среде венчавка (ВИДЕО)

admin
Никола Ќориќ од околијата на Нови Сад стана инстаграм-хит и ја направи својата венчавка незаборавна. Имено, кога матичарката го праша- дали стапува вo брак по...