vesti24.mk

Tag : инструктор

ЗАБАВА

Едната е згодна инструкторка, а другата има 64 години: Ретко кој погодува која е мајка, а која е ќерка (ФОТО)

admin
Фитнес инструкторка од Австралија, Тифини Хол позираше со својата 64-годишна мајка, а фановите сè уште не можат да веруваат дека оваа дама е толку стара....