vesti24.mk

Tag : интернет бакшиш

ЗАБАВА

Вработен во Старбакс добил „интернет бакшиш“ од речиси 100.000 долари

admin
Вработен во кафетеријата Старбакс во Сан Диего, Калифорнија, одбил да услужи жена која не сакала да носи заштитна маска. Истиот потоа, откако видео-снимката од тој...