vesti24.mk

Tag : интернет експлорер

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

„Мајкрософт“ предупредува: Не користете го „Интернет експлорер“, опасно е

admin
Верувале или не, сѐ уште постојат луѓе што го користат „Интернет експлорер“. Но, „Мајкрософт“ вели дека тоа не баш добра идеја. Всушност, ги советува да...