vesti24.mk

Tag : Интер

ЗАБАВА

Сопругата на капитенот на Интер се фотографирала во долна облека

Ferad Aruc
Ванда Икарди, сопругата на капитенот на Интер, Мауро Икарди, ѝ е добро позната на јавноста по своите провокативни изданија. Таа неодамна се фотографирала за потребите...
Uncategorized

Навивачите на Лацио му пишаа на Тоти: „Најдобриот непријател“

admin
Навивачите на римскиот Лацио се збогуваа од Франческо Тоти, долгогодишниот капитен на Рома. На натпреварот меѓу Лацио и Интер (1-3) на стадионот „Олимпико“ во Рим...