vesti24.mk

Tag : Инфективната клиника

ВЕСТИ

Од вечерва нема слободно место на Инфективна!

admin
Од вечерва нема слободно место на Клиниката за инфективни болести во Скопје, сите капацитети се исполнети, објави „360 степени“, повикувајќи се на потврда од министерот за здравство...