vesti24.mk

Tag : инфекција на очи

ЗАБАВА

Инфекција на око: 7-те најчести причини и што да направите во домашни услови

admin
Ако забележувате и чувствувате болка, оток, чешање или црвенило на окото, веројатно имате инфекција на истото. Инфекциите на окото спаѓаат во три специфични категории врз...