vesti24.mk

Tag : инфлуенсерка

ЗАБАВА

„Го мразев целулитот a сега гордо го покажувам“: Инфлуенсерка стана модел на костими за капење (ФОТО)

admin
Австралиската инфлуенсерка и модел на костими за капење, Ариела Ница, која ја следат повеќе од половина милион луѓе на социјалната мрежа Инстаграм, одлучи да започне...
ЗАБАВА

БИЗАРНО: Многумина ја осудуваат за тоа што и го направила на својата мачка, а таа вели дека само и пружа љубов! (ФОТО)

admin
Инфлуенсерите ширум светот со години со задоволство го украсуваат своето тело со тетоважи, но чинот на девојче од Украина ги разбесни корисниците на социјалните мрежи....
ЗАБАВА

За малку уапсена уште една египетска „инфлуенсерка“

admin
Египетската манекенка Салма Ел-Шими за малку ќе беше уапсена на 30 ноември веднаш откако одржа куса фотосесија во Сакара – археолошко наоѓалиште во градот Гиза....
ЗАБАВА

ФОТО: Инфлуенсерка уапсена поради една фотографија

admin
Еми Рус е под истрага на полицијата која тврди дека поради нејзиното фотографирање на нивниот автомобил има вдлабнатина. Оваа 21 годишна девојка која има над...
ЗАБАВА

На снимање во живо девојка ја изгуби целата коса: Причината ќе ве шокира, можеби и вие го правите ова! (ВИДЕО)

admin
Инфлуенсерката Лори Фејт пробарала да ја третира косата со препарат за хемиско чистење, за време на „лајв“ јавување на Инстаграм. Лори е позната по впечатливите...