vesti24.mk

Tag : инфлуенсерки

ЗАБАВА

Фатени со доказ: Еве како лажат инфлуенсерките (ФОТО)

admin
Инфлуенсерите ќе направат сѐ за добра фотографија, а не е тајна дека многумина од нив поминуваат часови фотографирајќи се, а уште толку и за уредување...
ЗАБАВА

Кои се и што всушност работат инфлуенсерките: Една од нив објасни сѐ

admin
Гостувањето на хрватската инфлуенсерка Соња Ковач, во РТЛ Директ, можеби го промени мислењето на луѓето. По „скандалот“ кој предизвика лавина коментари на социјалните мрежи поврзани...