vesti24.mk

Tag : инцидент

ВЕСТИ

ВИДЕО: Инцидент на уривањето пред Мавровка, маж влезе меѓу разурнатите столбови

admin
Средовечен маж се качи меѓу разурнатите столбови на дивоградбата пред Мавровка за време на уривањето. Тој успеа да влезе во карабината, зема парче од урнатиот...
ВЕСТИ

Реакција на генералниот секретар на Илинденскиот марш за инцидентот кај Гумење

admin
Настанатата тепачка, ноќеска во Крушево на местото викано Гумење предизвика остри реакции од јавноста и општина Крушево. Во демант на информациите кои ги добија медиумите...
ВЕСТИ

Го претепаа па пукаа во него: Еве што открива очевидец за КУРИР за инцидентот во Чаирчанка

admin
Откако дел од медиумите објавија информации за инцидентот во Чаирчанка, очевидец на настанот ја контактираше редакцијата на КУРИР. Едно лице е претепано до смрт, но...
ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта: Акробат ја испушти партнерката од голема висина, инцидентот го гледаше нивниот син (ВИДЕО)

admin
Во познатото шоу „Америка има талент“ се случи застрашувачки инцидент за време на настапот на акробати. Тајс, ја испушти од раце својата сопруга Мери додека...
СВЕТ

Инцидент во авион: Се соблекол гол и мастурбирал, а потоа нападнал стјуардеса

Ferad Aruc
Патник, кој се соблекол гол и мастурбирал, на лет од Малезија до Бангладеш нападнал стјуардеса и ги вознемирувал останатите патници, по што морал да интервенираат...
ВЕСТИ

Видео: Инцидент пред судењето на Ратко Младиќ – полицијата спречи поголем хаос

admin
Видео од инцидентот пред судењето на Ратко Младиќ. Момче се појави со развеано српско знаме по што насобраните лица почнаа да го влечат и туркаат,...