vesti24.mk

Tag : иранки

ЗАБАВА

Сакале да гледаат фудбал, но на стадионот не примале жени: Тоа што го направија го насмеа светот (ФОТО)

admin
Пет млади Иранки се маскирале во мажи за да влезат на стадионот „Азади“ во Техеран и да го гледаат во живо натпреварот на Персеполис, тимот...