vesti24.mk

Tag : ирена јовева

ВЕСТИ

Коментар: Европратеничката Ирена Јовева со сигурност не е воспитана дека има корени од Северна Македонија

admin
И што да видам, младата девојка да ти била пратеничка во ЕУ парламентот од незнам која си ти словенечка партија, арно ама и тоа дури...