vesti24.mk

Tag : Ирина Пановска Ставридис

ВЕСТИ

Познати детали за состојбата на девојката која имаше несакани реакции по примањето на вакцина

admin
Дваесет и осумгодишната девојка која по вакцинацијата со „Астра Зенека“ во Србија имаше несакана реакција сега е во добра состојба и кај неа е целосно...