vesti24.mk

Tag : Ирина Шајк

ЖИВОТ ЗАБАВА МОДА

Познатата манекенка прошетала на црвениот тепих со Донатела Версаче

Ferad Aruc
Манекенката Ирина Шајк вчеравечер се појавила во Берлин на доделување на наградата “Маж на годината” во организација на списанието “GQ”. Убавата Русинка прошетала на црвениот...
ЗАБАВА

(ФОТО) Ги излудува мажите: Ова е Татјана, сестрата на Ирина Шајк

Ivana
Истите експресивн кафени очи, големи усни и мало носе. Така изгледа Татјана, повозрасната сестра на Ирина Шајк. Двете се доста блиски и сакаат заедно да...
ЗАБАВА

Мажите подзинаа: Ирина Шајк направи селфи во провидна маица- градите на видик (ФОТО)

admin
Ирина Шајк важи за една од најубавите жени на планетата. Руската манекенка секојдневно ги користи социјалните мрежи, а на Инстаграм објави нова провокативна фотка. Убавата Ирина направи...
Uncategorized

Ирина Шајк одлучи да ја покаже својата природна убавина ( ФОТО )

admin
Ирина Шајк и Бредли Купер пред еден месец стана родители на девојчето Ле Де Сиене, но за време на викендод Ирина и Бредли одвоија време...