vesti24.mk

Tag : ирл

ВЕСТИ

По објавената анализа, советничката на Заев со смс навреди им возврати на новинарите на ИРЛ

admin
Посебниот советник на премиерот за организирање на медиумски настани, Елена Митева, преку смс порака ja навреди новинарката на ИРЛ Маја Јовановска за денешниот текст во...
ВЕСТИ

Анализа на ИРЛ: Пандемски погреб на системот и социјалната држава

admin
Податоците кои ги обработи ИРЛ покажуваат дека многу брзо расте бројот на новозаболени од Ковид 19, додека бројот на оздравени не се зголемува доволно брзо...