vesti24.mk

Tag : исидора бјелица

ЗАБАВА

Не е ниту еден порок: Исидора Бјелица во текот на животот го посочи главниот предизвикувач на рак

admin
Ни цигари, ни алкохол, Исидора Бјелица своевремено истакна дека главниот предизвикувач на рак е стресот. Исидора Бјелица почина на 52-годишна возраст од рак. Писателката долго...