vesti24.mk

Tag : Искра Лоренс

ЖИВОТ ЗАБАВА

Плус сајз манекенката бесрамно прошетала полугола низ Холивудските патишта

Ferad Aruc
28-годишната манекенка Искра Лоренс стана славна поради своите облини, а на социјалните мрежи ја следат 4,2 милиони луѓе. Таа редовно се соблекува и покажува дека,...