vesti24.mk

Tag : истеани полицајци

ЦРНА ХРОНИКА

Драма во Битола: Полицајци истепани на повик за семејна расправија

Ferad Aruc
Педесет и деветгодишниот Т.Т. од Битола ја пријавил неговата ќерка М.Т.(33) дека го вознемирувала, поради што во нивниот дом пристигнале полициски службеници од Секторот за...