vesti24.mk

Tag : истото возило

МАКЕДОНИЈА

Бекир Асани се врати на местото на злосторството – со истото возило на истото место, се чека лутиот пајак (ФОТО / ВИДЕО)

Ferad Aruc
Бекир Асани, поранешниот претседател на општинската организација на ДУИ во Чаир, повторно го паркирал своето возило на истото место каде што при обид пајак-служба да го...