vesti24.mk

Tag : исто куче

ВЕСТИ

И Боки 13 имал исто куче како премиерот Зоран Заев

admin
И првоосомничениот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски познат како Боки 13 имал исто куче како на премиерот Зоран Заев. Дека исто куче имал и Боки...