vesti24.mk

Tag : истрели

ВЕСТИ

Пукале пред кафеана без престан- полицијата излегла на терен но не пронашла никој

admin
Ноќеска во СВР Скопје било пријавено дека во временскиот период од 00,05 часот до 00,10  часот  пред угостителски објект во Долно Блаце биле испукани неколку...