vesti24.mk

Tag : исчезната жена

ВЕСТИ

Маж од Куманово во полиција: „Ми исчезна невенчаната сопруга“

admin
Вчера во 9:30 часот во СВР Куманово, Б.С.(28) од Куманово, пријавил дека од домот се оддалечила неговата невенчана сопруга Д.С.(22). Се преземаат мерки за пронаоѓање...
ЗАБАВА

Исчезната жена по две години пронајдена среде океан (ВИДЕО)

admin
Жена од Колумбија која две години се водела како исчезната, беше пронајдена жива на два километра од брегот на градот Пуерто Колумбија, во водите на...
ВЕСТИ

Жената од тетовско која исчезна за Нова Година, се пријавила за влез на преминот Ќафасан

admin
Дваесет и петгодишна жена од тетовското село Селце, која од 1-ви јануари била пријавена како исчезната, пред два дена се обидела да влезе во земјава...
ВЕСТИ

Исчезнатата жена од Пршовце се вратила дома

admin
Четириест и осум годишната Џемиле Хасани од тетовско Пршовце се вратила дома три дена откако во полицијата беше пријавено нејзиното исчезнување. Братот на жената пријавил...