vesti24.mk

Tag : исчезната русинка

ЗАБАВА

Еве зошто лежењето на душек за вода може да биде опасно

admin
Неверојатна приказна за 55-годишна Русинка која лежела на душек за вода и исчезнала. Пронајдена е 20 часа подоцна. Жената била на одмор со своето семејство...