vesti24.mk

Tag : исчезнати деца

ЗАБАВА

Мистерија која леди крв во вените: 70 години никој не може да објасни што се случило со овие деца (ВИДЕО)

admin
Џорџ и Џени Содер, италијански мигранти, живееле во голема куќа во Западна Вирџинија со своите девет деца. Тие биле обично семејство на имигранти кои го...