vesti24.mk

Tag : исчезнат маж

ЗАБАВА

„Викнете полиција веднаш“: Маж пронајден во автомобил во река сосема случајно – решена мистерија стара 12 години (ВИДЕО)

admin
Маж од Орегон кој исчезнал пред 12 годни сосема случајно е пронајден во својот автомобил скоро 20 метра под вода. Тимоти Едвард Робинсон (56) кој...
ВЕСТИ

ФОТО: Велешанец моли за помош, неговиот брат со автомобил излетал во река- бара луѓе да се вклучат во акцијата

admin
„ИТНО ИТНО ИТНО ИТНО!!! Levko Dimovski ве замолува за помош која во моментов и те како му е потребна. Се работи за неговиот брат Спасе...