vesti24.mk

Tag : исчезна

ВЕСТИ

ФОТО: 27 годишна девојка исчезна во Скопје- вака била облечена пред да ја снема

admin
Девојка по име Драгана е исчезната вчера околу 21 часот во Скопје кај Порта Влае, стои во објавата на социјалните мрежи каде се споделува слика...